Автомобильный сканер ELM327 OBD2 Wi-Fi v1.5 для Android/IOS процесор PIC18F25K80 синій
- Готово к отправке
- Код: SC02-G02
450 ₴
400 ₴
Автосканер Super Mini ELM327 OBD2 Wi-Fi версія 1.5 для IOS на оргинальном чіпі PICI8F25K80
Опис автосканера ELM327:
Автосканер ELM327 з прошивкою версії 1.5 є сучасним і зручним інструментом для проведення самостійної діагностики автомобіля за допомогою смартфона або персонального комп'ютера.
Автосканер для діагностики авто на відміну Wifi версії дозволяє проводити діагностику на відстані. Особливо в тих пристроях, де немає bluetooth, але є wi-fi. Крім того є можливість використання адаптера як з Android, так і з IOS (необхідне відповідне програмне забезпечення можна завантажити в PlayMarket або AppStore). У список підтримуваних машин входять практично всі легкові автомобілі з інжекторним двигуном, випущені після 1996 року, а також всі американські машини, випущені з 1996 року і європейські ― починаючи з 2001 року. Бувають і виключення.
Ми пропонуємо версію 1.5 на оригінальному чіпі PIC18F25K80, що працює з 90% авто, а також радянськими/російськими авто (ВАЗ, ГАЗ, УАЗ), українськими (Таврія, Славута, Lanos (окрім польскої збірки), Sens)), електрокарами, гібридами, а також іншими.
Можливості ELM327:
- Читання помилок і їх розшифровка (DTC пам'ять)
- Стирання помилок (погасити лампочку MIL – Check Engine)
- Читання параметрів у режимі реального часу:
- Оберти двигуна
- Навантаження двигуна
- Температура охолоджувальної рідини
- Стан паливної системи
- Швидкість руху автомобіля
- Короткострокова витрата палива
- Довгострокова витрата палива
- Абсолютний тиск повітря
- Випередження запалювання
- Температура всмоктуваного повітря
- Масова витрата повітря
- Положення дросельної заслінки
- Лямбда-зонд
- Тиск палива
- І інше ― залежить від конкретного авто та програми
- Побудова графіків
- Читання VIN номера кузова
- Час розгону до 100 км/год
- І інше ― залежить від конкретної програми
ELM327 підтримує всі протоколи OBD-II:
- Automatic
- SAE J1850 PWM(41.6 Kbaud)
- SAE J1850 VPW(10.4 Kbaud)
- ISO9141-2(5 baud init,10.4 Kbaud)
- ISO14230-4 KWP(5 baud init,10.4 Kbaud)
- ISO14230-4 KWP(fast init,10.4 Kbaud)
- ISO15765-4 CAN(11bit ID,500 Kbaud)
- ISO15765-4 CAN(29bit ID,500 Kbaud)
- ISO15765-4 CAN(11bit ID,250 Kbaud)
- ISO15765-4 CAN(29bit ID,250 Kbaud)
- A. SAE J1939 CAN(29bit ID,250*Kbaud)
- B. USER1 CAN(11*bit ID,125*Kbaud)
- C. USER2 CAN(11*bit ID,50*kbaud)
Цим він і заманює – один адаптер і багато машин. Та ще й програму можна використовувати одну. Трапляються винятки, звичайно, коли адаптер не може прочитати машину. Найчастіше це трапляється через те, що машина не підтримує OBD-II. Але це все-таки виняток.
Програмне забезпечення:
Зверніть увагу! Ми не займаємось розповсюдженням програм для автосканерів. Ми даємо тільки короткий список програм, з якими він може працювати.
Програми є як платні так і безкоштовні! Вибір для діагностики покупець здійснює самостійно.
Програмне забезпечення, використовуване з ELM327 Wi-Fi:
CarScanner, Torque для Android.
CarScanner для Android/iPhone
Комплектність поставки
- Адаптер
Підключення
- SSID (мережева назва): WiFiOBD
Повернення гарантія:
На всі придбані у нас адаптери поширюється гарантія 6 місяців з дня покупки. У разі виникнення проблем ви вільно можете повернути адаптер. Ми його замінимо або поверну повну вартість.
Повернення чи заміна можливі якщо:
- Адаптер не розбирався.
- Адаптер не пошкоджений.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Чтение и стирание кодов неисправностей | Да |
| Отображение текущих параметров системы | Да |
| Управление исполнительными механизмами | Да |
| Сброс сервисных интервалов | Да |
| Адаптация | Да |
| Возможность подключения к компьютеру | Да |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Версия | 1.5 |
| Чип | PIC18F25K80 |
- Цена: 400 ₴








