



Тестер акумуляторних батарей Foxsur FBT-300 (12V, 24V)
- Готово до відправки
- Код: В0242-R
1 100 ₴
999 ₴
Професійний тестер акумуляторів FOXSUR FBT-300 може тестувати всі 12 V і 24 V100-2000CCA АКБ, включаючи звичайні заливні, AGM плоскі, AGM спіральні або гелеві.
Прилад може виконувати загальний аналіз стану акумулятора, з точністю тестування до 99%.
Пристрій надає детальну інформацію про параметри акумулятора, такі як:
- напруга
- внутрішній опір
- сила холодного пуску
- ємність акумулятора
- його стан
- стан заряду.
Також він здатен надавати рекомендації щодо заміни або підзарядки АКБ.
З інших переваг тестера варто також відмітити наявність великого екрану та якісних міцних затискачів.
Підключи і працюй:
Для початку роботи приладу, необхідно червоний затискач закріпити на плюсовій клемі АКБ, а чорний – на мінусовій. Далі, за допомогою навігаційних клавіш меню потрібно обрати необхідний тип батареї та натиснути Enter для продовження.
Для отримання точних результатів під час тестування двигун і всі інші додаткові джерела навантаження повинні бути вимкнені. Увімкніть фари автомобіля на 2-3 хвилини, поки напруга акумулятора не повернеться до нормального значення, якщо акумулятор щойно був повністю заряджений.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Тестер |
| Застосування тестера | АКБ |
| Робоча напруга АКБ | Шість, Дванадцять |
| Функції | Поточна помилка вимірювання, Вольтметр, Амперметр |
| Монітор | LCD TFT |
| Розмір монітора | 2.4 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Підсвітка екрану | Так |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Індикація | Звукова |
| Вбудований принтер | Ні |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 0.355 кг |
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка екрана | Так |
| Підсвітка клавіш | Ні |
- Ціна: 999 ₴



