



Тестер акумуляторних батарей Foxsur FBT-300 (12V, 24V)
- Готово к отправке
- Код: В0242-R
1 100 ₴
999 ₴
Т
Професійний тестер акумуляторів FOXSUR FBT-300 може тестувати всі 12 V і 24 V100-2000CCA АКБ, включаючи звичайні заливні, AGM плоскі, AGM спіральні або гелеві.
Прилад може виконувати загальний аналіз стану акумулятора, з точністю тестування до 99%.
Пристрій надає детальну інформацію про параметри акумулятора, такі як:
- напруга
- внутрішній опір
- сила холодного пуску
- ємність акумулятора
- його стан
- стан заряду.
Також він здатен надавати рекомендації щодо заміни або підзарядки АКБ.
З інших переваг тестера варто також відмітити наявність великого екрану та якісних міцних затискачів.
Підключи і працюй:
Для початку роботи приладу, необхідно червоний затискач закріпити на плюсовій клемі АКБ, а чорний – на мінусовій. Далі, за допомогою навігаційних клавіш меню потрібно обрати необхідний тип батареї та натиснути Enter для продовження.
Для отримання точних результатів під час тестування двигун і всі інші додаткові джерела навантаження повинні бути вимкнені. Увімкніть фари автомобіля на 2-3 хвилини, поки напруга акумулятора не повернеться до нормального значення, якщо акумулятор щойно був повністю заряджений.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тестер |
| Применение тестера | АКБ |
| Рабочее напряжение АКБ | 6 В, 12 В |
| Функции | Текущая ошибка измерения, Вольтметр, Амперметр |
| Монитор | LCD TFT |
| Размер монитора | 2.4 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Подсветка экрана | Да |
| Подсветка клавиш | Нет |
| Индикация | Звуковая |
| Встроенный принтер | Нет |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 35 мм |
| Вес | 0.355 кг |
| Производитель | AGM |
- Цена: 999 ₴



