Тестер автомобільних акумуляторів Konnwei KW218 може тестувати всі 6В і 12В 100-2000CCA АКБ, включаючи звичайні заливні, AGM плоскі, AGM спіральні або гелеві.
Прилад може виконувати загальний аналіз стану акумулятора, з точністю тестування до 99%.
KW218 також підтримує тести системи прокручування і зарядки, а також може тестувати генератор і стартер.
Пристрій надає детальну інформацію про параметри акумулятора, такі як напруга, внутрішній опір, сила холодного пуску і ємність акумулятора, його стан і стан заряду.
Також він здатен надавати рекомендації щодо заміни або підзарядки АКБ.
інших переваг тестера варто також відмітити наявність великого кольорового екрану та якісних міцних затискачів.
Підключи і працюй. KW218 дозволяє тестувати акумулятори в автомобілі або поза ним, навіть в розрядженому стані. Просто підключіть затискачі тестера до акумулятора, після чого він автоматично увімкнеться і буде готовий до тестування.
Унікальна функція аналізу форми сигналую. KW218 - це один з небагатьох тестерів акумуляторів, який може виконувати аналіз форми напруги, що дозволяє відстежувати зміну напруги в реальному часі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konnwei |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тестер |
| Применение тестера | АКБ, Генераторы |
| Рабочее напряжение АКБ | 6 В, 12 В |
| Функции | Амперметр, Вольтметр, Текущая ошибка измерения |
| Монитор | LCD TFT |
| Размер монитора | 2.4 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Подсветка экрана | Да |
| Подсветка клавиш | Нет |
| Индикация | Звуковая |
| Встроенный принтер | Нет |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 0.25 кг |
- Цена: 1 299 ₴











