Інтелектуальний автоматичний зарядний пристрій для акумулятора Foxsur FBC1207E 12В/7A червоний
- Готово к отправке
- Код: B0233-R
1 100 ₴
Foxsur FBC1207E - інтелектуальний зарядний пристрій для акумулятора. Він легко допоможе вам в автоматичному режимі із зарядкою або відновленням вашого авто/мото-акумулятора. Підходить для заряджання акумуляторів ємністю від 4 Аг до 140 Аг і підтримує такі типи акумуляторів: AGM, GEL, VRLA, LiFePO4, свинцево-кислотні, кальцієвий, глибокого циклу, WET батареї.
Для цього потрібно лише підключити відповідні клеми до акумулятора, включити зарядний пристрій в мережу і дочекатися закінчення зарядки (на дисплеї з'явиться напис "FULL"). Зарядний пристрій має кілька режимів, які вибираються дотиком до кнопки "Mode"
Особливості:
- Заряджає всі популярні та розповсюджені типи АКБ, які широко використовуються у легковому транспорті, мотоциклах та навіть моторних човнах.
- Мікропроцесорне управління. Захистить акумулятор від перезаряджання, ви можете залишити зарядний пристрій підключеним до акумулятора на невизначений термін.
- Підтримує повністю автоматичну 3-ступеневу зарядку: заряджання з постійним струмом, заряджання при постійній напрузі, плаваюча дозарядка.
- Вбудований дисплей. На нього виводиться інформація про рівень заряду акумулятора, напругу, силу струму
- Пристрій має функцію пам'яті, що дозволяє продовжити зарядку в тому ж режимі після вимкнення живлення, а також функцію відновлення (ремонт).
- Вбудований вентилятор, який ефективно охолоджує зарядний пристрій при інтенсивній роботі.
- Корпус пристрою виконаний із міцного, вогнестійкого АБС-пластику.
- Пристрій має компактний, зручний для перенесення розмір.
- Відповідність стандартам: CB, CE, IEC60335, EN61000, EN55014.
Види захисту:
- Захист від перезаряду
- Захист від короткого замикання
- Захист від перенапруги
- Захист від перегріву
- Захист від зворотної полярності
- Захист від надлишкового струму
- Захист від слабкого струму
Характеристики:
- Вхідна напруга: 100 - 240 В змінного струму, при 50 - 60 Гц
- Номінальна вихідна потужність: 12В/7А
- Діапазон ємності акумуляторів: 4 А*г - 140 А*г
- Термічний захист: 65°C +/- 5°C
- Ефективність: приблизно 85%
- Розміри: 158 × 85 × 63 мм
- Вага: 440г
Комплектація:
- Зарядний пристрій Foxsur FBC1207E
- Документація
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Foxsur |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | АБС-пластик, Термопластик |
| Количество режимов заряда | 4 |
| Напряжение зарядки | 14.8 В |
| Ток заряда | 7 А |
| Емкость аккумулятора | 140 А·ч |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 158 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 63 мм |
| Вес | 0.44 кг |
- Цена: 1 100 ₴








