Імпульсний зарядний пристрій для автомобільних АКБ FOXSUR (12V/12А 24V/6А) FBC122412D жовтий
- Готово к отправке
- Код: B0230-Y
1 900 ₴
Foxsur FBC122412D — імпульсний зарядний пристрій, призначений для заряджання всіх типів 12/24-вольтних автомобільних АКБ (гелевих, AGM, LiFePO4 та стандартних свинцево-кислотних акумуляторних батарей ємністю 6 – 200 А·год). Також ця модель має режим "Ремонт (десульфітація)".
Вбудований процесор захищає ваш акумулятор від перезаряджання, тому немає потреби постійно за ним стежити.
Особливості конструкції та роботи:
Зарядний пристрій має 5 режимів:
- Режим "CAR". Для GEL, SLA(VRLA), WET, EFB та кальцієвих акумуляторів;
- Режим AGM для акумуляторів AGM;
- режим MOTO для мотоциклетних акумуляторів;
- Режим REPAIR (до 16 годин) для ремонту старих, непрацюючих, пошкоджених, шаруватих або сульфітованих акумуляторів;
- Режим LiFePO4 для акумуляторів LiFePO4.
- Похибка характеристик може становити +/-0.4 ст.
Процес зарядки складається із семи етапів:
- 1) десульфітація акумулятора;
- 2) плавний запуск зарядки;
- 3) об'ємна зарядка;
- 4) абсорбційна зарядка;
- 5) тест батареї;
- 6) відновлювальна зарядка;
- 7) плаваючий та підтримуючий заряд.
Види захисту:
- захист зворотної полярності;
- захист від перегріву;
- захист від перезаряджання;
- захист від короткого замикання;
- захист від перенапруги;
- захист від надструму;
- захист від слабкого струму.
Автоматична функція пам'яті: При відключенні від центральної мережі при повторному підключенні заряджання продовжиться з останнього вибраного режиму.
Зимовий та літній режими Залежно від температури навколишнього середовища зарядний пристрій самостійно вибирає літній/зимовий режим, що впливає на вольтаж заряджання. При зимовому режимі він збільшується на 0.3, а за літнього – зменшується.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Foxsur |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | АБС-пластик |
| Количество режимов заряда | 5 |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 12 А |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Монитор | LCD |
| Цветность монитора | Цветной |
| Размер монитора | 2.4 дюйм |
| Функции | Амперметр, Вольтметр |
| Рабочее напряжение АКБ | 12 В, 24 В |
| Индикация | Звуковая |
| Подсветка экрана | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Подсветка клавиш | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Высота | 70 мм |
| Вес | 0.735 кг |
- Цена: 1 900 ₴








